Drutex ? krótka historia firmy

Logo firmy z Polski, a która sponsoruje włoską drużynę piłkarską, muszą wzbudzać w nas dumę. Dożyliśmy czasów w których wiele naszych produktów znalazło rzesze konsumentów w całej europie ale również i na świecie. 

oknaOkna Drutex znajdziemy w wielu miejscach użyteczności publicznej , muzeach, filharmoniach, aulach, centrach handlowych. Można tak długo wymieniać ich wszech obecność bierze się z tego, że świadomi klienci, prywatni inwestorzy czy w końcu samorządy doszły do wniosku że dobre okna muszą kosztować.
Dobre okna te z Drutexu to wydatek jednorazowy, bo na dziesiątki lat. Samorządy  zrozumiały że chcąc w realny sposób szanować środki wydawane z podatków zakupy muszą być dokonywane przejrzyście, efektywnie i na rzeczy trwałe. Okna Drutexu zamontowane w obiektach publicznych to dowód na poszanowanie dla podatnika. Budynki sakralne remontowane w latach 90-tych w u naszych zachodnich sąsiadów Niemców do dziś spełniają swoja rolę a ich trwałość jest niezawodna .Pamiętajmy ze zostały wykonane w przestarzałych technologiach w tych latach wtedy oczywiście nowatorskich.

Najlepsze okna na rynku –adex-okna.pl

Jest ot jeszcze jeden dowód na to ze okna z Drutexu od początku swojego funkcjonowania poczyniły rewolucyjne zmiany w technologi produkcji okien, inie ustają w dążeniach do doskonałości.