Historia Mardom Decor

listwy przypodłogowe mardom decor

Polska firma produkująca listwy przypodłogowe, czyli wielu znany Mardom Decor to prężni rozwijająca się spółka w sektorze meblowym. Niejeden Polak może kojarzyć piękne listwy przypodłogowe i ozdobne listwy ścienne od tej rodzimej marki. Producent ich może się pochwalić wodoodpornością produktów oraz ich nowoczesnym designem. Warto poznać sekret firmy na perfekcyjny wygląd listew na przestrzeni lat.

Ozdoby przypodłogowe od Mardom Decor

ozdobne listwy przypodłogowe mardom decorJuż na pierwszy rzut oka można dostrzec nowoczesny wygląd prezentowanej na stronie internetowej firmy listwy. Jeżeli ktoś chciały mieć kolorową ozdobę podłogi – żaden problem. Producent zapewnia, że nie ma przeciwwskazań przeciwko malowaniu ich na dowolny kolor. Oryginalnie ozdobne listwy przypodłogowe Mardom Decor są białe, ale po to zostały potraktowane farbą podkładową, która ułatwia malowanie. Ich gładka powierzchnia zachęca do kolorowania ich farbą na różne kolory, jednak niektórzy mogą mieć ku temu opory, gdy zobaczą, jaką ona jest lekka. Nie trzeba jednak się obawiać jej ciężaru i twardość, gdyż jest odporna na wilgoć oraz wodę. Dzięki temu, podczas malowania, ani farba, ani woda nie dostaną się do środka. To sprawia także, że mogą być montowane w kuchni i w łazience, gdzie parowanie wody i obecność cieczy jest codziennością. Listwy od Mardom Decor są odporne na ścieranie, więc nawet pomalowanie ich farbą nie zniszczy efektu końcowego, a rozlana woda nie sprawi zawodu.

listwy przypodłogowe mardom decorMożna je zamontować za pomocą polecanego kleju montażowego, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Wysokogatunkowa listwa sprzedawana na metry jest bardzo dobrym rozwiązaniem podczas generalnego remontu mieszkania lub przy pracach wykończeniowych domu. Kupując kilka metrów półokrągłych, prostokątnych, płaskich i wypukłych, można bardzo efektownie ozdobić swoje cztery kąty. Listwy przypodłogowe są łatwe w montażu i możne je zamontować laik. Producent zaznacza, że ich elegancki wygląd najbardziej pasuje zestawiony z płytkami ceramicznymi. Te z pozoru niewinne ozdoby bardzo dobrze maskują kable elektryczne, wiec są najlepszym wyborem osób ceniących sobie eleganckie wykończenie domu.

Patrząc na sukces firmy Mardom Decor w sprzedaży i dystrybucji listew przypodłogowych można dojść do wniosku, że największych sukcesem firmy jest dostarczenia za pomocą swoich produktów rozwiązań na każdą okazją. Piękne listwy od tego polskiego producenta sprawią, że kable oraz przewody zostaną zasłonięte, podłoga będzie odpowiednio zakończona, a goście będą podziwiali bardzo estetyczne zakończenie paneli lub płytek.