Lublin – FS Holding

lublin

Nieruchomości Lublin

FS Holding to przedsiębiorstwo deweloperskie z Lublina, którego początki sięgają lat 50 ubiegłego wieku, zaczynali zajmując się motoryzacją, teraz ich specjalnością są nieruchomości – ich budowa oraz późniejszy obrót. FS Holding to spółka akcyjna, która w swojej ofercie posiada budynki oraz grunty przeznaczone do sprzedaży. Spółka prowadzona jest przez licencjonowanych pośredników nieruchomościami i zarządców nieruchomości, gwarantuje to najwyższą jakość świadczonych usług oraz ich pełną rzetelność. Oprócz budowy i sprzedaży nieruchomości FS Holding zajmuje się również zarządzaniem nieruchomościami.

 

Domy Lublin

lublinWiększość osób zamieszkujących w mieszkaniach marzy o posiadaniu własnego domu w centrum bądź na obrzeżach miasta. Najczęściej przeszkadza im ścisk, hałas oraz bliskość sąsiadów, z którymi chcąc nie chcąc musimy żyć w pewnej symbiozie. Kupno bądź budowa domu nie jest jednak sprawą prostą, największym problemem jak zawsze są fundusze, nabycie działki oraz wybudowanie i wstępne urządzenie domu to bardzo często kwoty horrendalne. Nie inaczej przedstawia się sytuacja z kupnem domu od dewelopera, wtedy też trzeba się liczyć z dużym wydatkiem, znacznie większym niż kupienie mieszkania. Jak więc widać posiadanie domu nie jest przeznaczone dla każdego. Warto jednak zapoznać się z dostępnymi ofertami nieruchomości, być może trafimy na jakąś okazyjną ofertę.

Mieszkania Lublin

lublin-712028_640Jednym z podstawowych dążeń każdego człowieka jest posiadanie miejsca, do którego zawsze można wrócić, jest to zazwyczaj dom albo mieszkania. Problemem jest fakt, że większość osób, szczególnie młodych nie może pozwolić sobie na zakup nieruchomości, kredyt hipoteczny coraz trudniej dostać a ilości gotówki koniecznej do zakupu mieszkania jest potrzebne zbyt wiele, żeby znaczący odsetek osób mógł sobie na to pozwolić. Dlatego też najczęściej mieszkania są wynajmowane, nie zapewnia to jednak odpowiedniego komfortu oraz bezpieczeństwa. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem mieszkania to warto dobrze poszukać interesujących ofert, często można znaleźć nieruchomość w niskiej cenie, zazwyczaj ma wady, ale większość z nich niedrogo można zlikwidować.

Budynki Lublin

wroclaw 2Zakup jakiegokolwiek budynku, czy to mieszkania, biura czy lokalu wiąże się zawsze z ogromnymi kosztami. Zaczynając na kwestiach zakupu odpowiedniego gruntu (nie może to być tańsza działka z przeznaczeniem rolnym, chyba, że chcemy starać się o jej przekształcenie w działkę budowlaną) a kończąc na wybudowaniu samego budynku. Materiały oraz zatrudnienie odpowiednich specjalistów jest kosztowne. Budowa nieruchomości to także wiele stresu i nerwów, walki z urzędnikami o wszelkiego typu pozwolenia, problemy z wykonawcami i dostawcami. Zazwyczaj jednak warto mieć własną nieruchomość, niezależnie od tego czy będziemy ją wykorzystywać do celów komercyjnych czy mieszkaniowych to jest to praktycznie zawsze dobra inwestycja. W końcu na nieruchomościach najtrudniej jest stracić. Warto zainteresować się budową nieruchomości na rynku takim jak Lublin, jest to miasto na tyle rozwojowe, że ceny nieruchomości mogą w niedługim czasie znacznie się podnieść.

Grunty Lublin

domKażda osoba, która jest w posiadaniu jakiegokolwiek gruntu czy działki stoi przed dylematem co na niej wybudować. Oczywiście nie licząc osób, które kupiły grunt już z przeznaczeniem na jakiś typ nieruchomości. Zasadniczo opcji przeznaczenia posiadanego gruntu jest kilka, najczęstszą jest wybudowanie na niej domu i późniejsze zamieszkanie w nim, kolejną dość popularną jest wybudowanie albo wydzierżawienie pod budowę nieruchomości komercyjnej, ma to zastosowanie w szczególności do działek i gruntów położonych w dobrych lokalizacjach. Kolejną opcją jest zatrzymanie gruntu w stanie niezmienionych i późniejsza sprzedaż, opcją ostatnią jest rozpoczęcie starań o zmianę przeznaczenia gruntu, najczęściej z działki rolnej na działkę budowlaną, znacznie zwiększa jej to wartość i umożliwia sprzedaż z dużym zyskiem.

 

W przypadku jeżeli są Państwo zainteresowani kupnem, zbyciem, najmem lub dzierżawą nieruchomości w Lublinie to polecamy dokładnie zastanowić się nad kilkoma kwestiami:

-lokalizacja danej nieruchomości-

Niezwykle istotna sprawa dla wszelkiego typu nieruchomości ? domu, mieszkania, lokalu, biura czy też działki. Czynnik ten ma ogromny wpływ na ostateczną ceną danej nieruchomości, nie dzieje się tak bez przyczyny. W bardzo dużej mierze to właśnie od lokalizacji zależy to czy określona nieruchomość będzie mogła spełniać zakładane dla niej oczekiwania. Przykładowo dla mieszkań a także domów lokalizacja jest ściśle związane z dostępnością infrastruktury ? obiektów handlowych, przystanków autobusowych, żłobków, placówek edukacyjnych itp. Ma również wpływ na czas dotarcia do miejsca naszej pracy oraz wygody zamieszkiwania. Najważniejsze to skupienie się na określonym osiedlu, w Lublinie będą to np. Kalinowszczyzna, Dziesiąta, Hajdów, Ponikwoda, Wieniawa, Wrotków, Bursaki, Zamborzyce, Czechów, Abramowice, Sławin, Sławinek, Czuby, Rury, Śródmieście, Majdan Tatarski, Piaski, Bronowice, Kośminek, Tatary, później można zastanowić się nad ofertami z określonego regionu. Przy najmie biura, lokalu bądź działki warto zastanowić się jakie funkcje określona nieruchomość będzie wypełniać. Czy będzie to miejsce pracy ? rzadko odwiedzane przez klientów czy też sklep. W pierwszym przypadku można rozważenie biura i lokale zlokalizowane poza ścisłym centrum Lublina. W drugim nie jest to wskazane.

-koszt nabycia nieruchomości-

Czynnik podstawowy, brany pod uwagę przy nabyciu każdego rodzaju nieruchomości. Z zasady na nieruchomości nie nie opłaca się oszczędzać, w końcu nabywa się ją zazwyczaj raz na całe życie. Jeżeli kupujemy dom tudzież mieszkanie poleca się skupić się najbardziej na lokalizacji oraz położeniu. Stan nieruchomości nie zawsze jest najważniejszy ? mieszkania a także domy do remontu są zdecydowanie tańsze od świeżo poddanych remontowi nieruchomości.

Dodaj komentarz