Ozdabianie ściany czyli tynki i kamień dekoracyjny

tynki dekoracyjne

Nasze ściany to bardzo ważny element każdego domu. Zajmują sporą powierzchnię, i są tylko częściowo zakryte, na przykład przez szafki, kanapy czy inne meble. Dlatego też warto zadbać o ich wygląd.

Tynki dekoracyjne to ciekawe rozwiązanie

tynki dekoracyjneNie musimy się obecnie ograniczać między dwoma rozwiązaniami, jakimi są gładkie ściany malowane farbą, lub klejone tapety. Na rynku w Krakowie jest o wiele więcej nowoczesnych rozwiązań dla ozdabiania naszych ścian. Mamy na przykład szablony malarskie, fototapety, czy naklejki ścienne. Jednak to jeszcze nie wszystko. Jednym z ciekawych rozwiązań są tynki dekoracyjne. Robi się je podobnie jak zwykłe tynki, tylko nie zaciera się ich na płasko, wręcz przeciwnie. Tworzy się przestrzenne wzory, takie jak wgłębienia, czy fale, jak również dodaje się do nich koloru, takiego jaka ma być ściana. Nie jesteśmy zatem skazani na białe tynki i białe ściany. Jedynie on naszej inwencji zależy to, jak nasze ściany będą wyglądały. Warto również pamiętać, ze montaż odkurzaczy centralnych nie kłóci się z takimi tynkami, jest on możliwy. Omówmy teraz inne atrakcyjne rozwiązanie dla naszego domu jakim jest niewątpliwie kamień dekoracyjny. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, nie tylko w samym Krakowie, ale i w jego okolicach, jak również w innych miastach naszego kraju. Taki kamień na pewno przykryje wszelkie niedoskonałości ściany, a do tego będzie pięknie wyglądał.

Odkurzacz centralny instalacja jest problematyczna wtedy, ale na pewno jest możliwa jeśli się postaramy. Warto jest zadbać o dobry wygląd naszej ściany.

Dodaj komentarz