Rekuperator ? ogłoszenie na gumtree.pl

rekuperatory

Jakiś czas temu na platformie ogłoszeniowej www.gumtree.pl, w zakładce ?sprzedam? przeczytać można było ogłoszenie zatytułowane: ?Rekuperatory ? sprzedam?. Dalsza część ogłoszenia prezentowała się w sposób następujący: ?Witam. Mam do sprzedania rekuperator”.

Sprzedam rekuperatory

rekuperatoryUrządzenie to zakupiłem trzy lata temu w Wielkiej Brytanii. Rekuperator jest w stu procentach sprawny i gwarantuję, że posłuży jeszcze przez kilkanaście lat. Nie wymaga on konserwacji, ani naprawy. Do rekuperatora dołączam także instrukcję instalacji oraz instrukcję obsługi. Cena, jaką chciałbym za niego uzyskać to tysiąc trzysta złotych. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny w godzinach popołudniowych pod numerem dwadzieścia dwa, trzydzieści sześć, osiemset dwadzieścia cztery, trzydzieści trzy, bądź mailowy na adres: ztadek@wp.pl?.

Wnioskując o tym, iż ogłoszenie to zostało już zdjęte z portalu gumtree.pl przypuszczać należy, iż ogłoszeni to spotkało się z zainteresowaniem przynajmniej jednego z odwiedzających platformę ogłoszeniową www.gumtree.pl.