Warszawa – 4Rent

warsaw6

 Nieruchomości Warszawa

Biuro nieruchomości 4rent z Warszawy zajmuje się pośredniczeniem z zakupie, sprzedaży, wynajmie oraz dzierżawie nieruchomości takich jak magazyny, biura, domy oraz grunty. Dzięki wąskiej specjalizacji – nieruchomościach komercyjnych – dysponują wieloma ciekawymi ofertami budynków i gruntów. 4Rent jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Jest to gwarancją rzetelności oraz profesjonalizmu w podejściu do klienta.

 

Magazyny Warszawa

magazynMagazyny są niezbędne dla każdej rozwiniętej firmy czy przedsiębiorstwa, ma to zastosowanie szczególnie do branż związanych z handlem oraz obrotem dużymi ilościami towarów czy materiałów. Wynajęcie bądź kupno magazynu potrafi uprościć prowadzenie działalności oraz – efekt długotrwały – znacząco zmniejszyć straty oraz koszty. Jedynie niewielki odsetek przedsiębiorstw stać na zakup i utrzymanie całego magazynu, dlatego często bardziej opłacalne jest jego wynajęcie bądź dzierżawa. Jeżeli interesuje Państwa kwestia zakupu bądź wynajmu biura to zapraszam do kontaktu z polecanym przez nas biurem nieruchomości, z pewnością  znajdą dla Państwa odpowiednią nieruchomość.

Biura Warszawa

warsaw6Biuro to jeden z podstawowych budynków dla każdej firmy, niezależnie od jej profilu. W działalnościach usługowych formę biura pełni często lokal czy też dom właściciela firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że wraz z rozwojem, zatrudnianiem nowych pracowników dysponowanie dla nich odpowiednią ilością miejsca staje się niezbędne. Dla większości firm kupienia biura, bądź jego budowa jest nieopłacalna, nie potrzebują tak dużych przestrzeni i nie dysponują tak ogromną ilością środków finansowych. Najczęściej takie biuro jest wynajmowane od firm trzecich bądź deweloperów, którzy specjalizują się w wynajmie przestrzeni biurowych.

Domy Warszawa

warsaw7Podsiadanie domu w Warszawie to marzenie wielu osób, większości z nich nie odpowiada mieszkanie na kilkudziesięciu metrach w odległości kilkunastu centymetrów od najbliższego sąsiada. Posiadanie domu gwarantuje wysoki komfort, niezależność od innych osób oraz spokój, o który w mieście bardzo trudno. Budowa bądź kupno domu to ogromna inwestycja, w samym mieście – Warszawie – jest to praktycznie niewykonalne, a jeżeli jest to koszt zakupu odpowiedniej działki jest wprost horrendalny. Dużym powodzeniem cieszą się nowo budowane osiedla pod Warszawą, szczególnie te położone w odległości ok 30minut drogi od stolicy. Polecana przez nas firma w swojej ofercie posiada wiele domów na sprzedaż, zachęcam do zapoznania się z nimi.

Grunty Warszawa

warszawa5Kupno gruntu bądź działki w Warszawie to nie lada wyzwanie. Jeżeli pojawia się jakikolwiek skrawek przestrzeni do sprzedaży to zazwyczaj ma ceny powodujące, że przychylniejszym okiem spogląda się na grunty położone pod Warszawą. Są oczywiście wyjątki są to jednak zazwyczaj oferty z tzw. haczykiem, np. działki w 'gorszych’ rejonach miasta. Większość działek znajduje się w rękach firm, często międzynarodowych, mają oni odpowiednie fundusze aby pozwolić sobie na zakup bądź długoletnią dzierżawę interesujących ich gruntów. Odrobinę inaczej prezentuje się sytuacja pobliżu stolicy, tam działki nadal są drogie, często droższe niż w centrach mniejszych wojewódzkich miast, ale znacznie tańsze niż w centrum stolicy. Przy poszukiwaniu odpowiednich nieruchomości – działek i gruntów warto zapoznać się z ofertami biura nieruchomości 4Rent.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem, zbyciem, wynajęciem oraz dzierżawą nieruchomości w Warszawie to zalecamy dobrze zastanowić się nad paroma rzeczami:

-położenie nieruchomości-

Bardzo ważna sprawa dla każdego typu nieruchomości ? domu, mieszkania, lokalu, biura czy też gruntu. Czynnik ten ma duży wpływ na ostateczną ceną nieruchomości, nie dzieje się tak bez powodu. W dużej mierze to właśnie od położenia zależy to czy określona nieruchomość będzie w stanie spełniać zakładane dla niej oczekiwania. Przykładowo dla mieszkań jak i domów położenie jest ściśle związane z dostępem do infrastruktury ? obiektów handlowych, przystanków, żłobków, placówek edukacyjnych itp. Ma również wpływ na czas dotarcia do miejsca pracy a także komfortu mieszkania. Podstawa to skupienie się na określonym osiedlu, w Warszawie mogą to być dzielnice np. Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochu, Wola i Żoliborz, później można zastanowić się nad ofertami z określonego osiedla. Przy wynajmie biura, lokalu lub gruntu warto przeanalizować jakie funkcje określona nieruchomość będzie wypełniać. Czy będzie to miejsce pracy ? rzadko odwiedzane przez klientów czy też sklep. W pierwszym przypadku wskazane jest rozważenie lokalu oraz biura położone poza ścisłym centrum Warszawy. W drugim nie jest to zalecane.

-koszt nieruchomości-

Czynnik podstawowy, brany pod uwagę przy zakupie każdej nieruchomości. W zasadzie na nieruchomości nie warto oszczędzać, w końcu kupuje się ją zazwyczaj raz na całe życie. W przypadku jeśli nabywamy dom bądź mieszkanie poleca się skupić się głównie na lokalizacji jak i położeniu. Stan fizyczny nieruchomości nie jest w tym przypadku bardzo istotny ? mieszkania oraz domy wymagające remontu są zdecydowanie tańsze od świeżo poddanych remontowi nieruchomości.

Dodaj komentarz