Wykończenia mieszkań – styl boho

wykończenia mieszkań

Osoby lubiące wyraziste wnętrza, jaskrawe kolory i odrobinę przepychu na pewno źle czują się obecnie w każdym sklepie meblowym. Dominującym stylem jest minimalizm, popularny jest styl skandynawski, shabby chic, czy też styl romantyczny, które zakładają minimum wzorów, barw i sprzętów.

Wykończenia mieszkań w Warszawie to także dodatki

wykończenia mieszkańStyl boho jest niejako przeciwieństwem takiego podejścia. Boho to przede wszystkim wzory i kolory. Wykończenia wnętrz w takim stylu pełne będą intensywnych barw. Znajdziemy tam i niebieski, i żółty, czerwony, zielony, fioletowy, pomarańczowy, czy nawet złoty. Takie kolory zestawione są ze sobą w sposób kontrastowy, często obecne są energetyczne i zakręcone wzory na poduszkach, pościeli, a nawet na meblach, na przykład na pufach czy komodach. Prace wykończeniowe w mieszkaniach, które maja być urządzone w stylu boho są łatwe. Kolory ścian powinny być jasne, najpopularniejsza jest złamana biel. Dzięki temu nie będą one odciągać uwagi od dodatków i nie sprawią, ze wnętrze będzie wyglądało na przeładowane. Również podłogi są raczej jasne, wykonane z drewna lub z płytek ceramicznych. Często na nich pojawiają się kolorowe dywaniki, więc podłoga nie może z nimi kontrastować. Wykończenia mieszkań warszawa boho to także wykorzystywanie dodatków z innych styków. Będą tam pasowały dodatki afrykańskie i kolonialne, dodatki retro i vintage, a nawet niektóre dodatki nowoczesne.

Dzięki temu nasze wnętrze na pewno będzie bardzo oryginalne i niepowtarzalne. Wzbudzi zachwyt wśród naszych gości i będzie przyciągać uwagę. Zatem osoby lubiące intensywne barwy i wyrazisty styl na pewno pokochają wnętrza w stylu boho.

Dodaj komentarz